Przypominamy, że do 7 lutego 2025 r. należy złożyć deklarację maturalną. Po tym terminie nie będzie już takiej możliwości.
Deklarację można pobrać w sekretariacie szkoły.
Jesteś tutaj:
Przypominamy, że do 7 lutego 2025 r. należy złożyć deklarację maturalną. Po tym terminie nie będzie już takiej możliwości.
Deklarację można pobrać w sekretariacie szkoły.

W dniach 12-13.06.2026 r. odbywać się będą egzaminy w terminie dodatkowym, poprawkowym. Przypominamy, iż opłata za ww. egzaminy poprawkowe oraz w terminie dodatkowym zawarta jest w Państwa umowie. Lista egzaminów zamieszczona jest w zakładce „Plan” . Bardzo prosimy o zgłoszenie się słuchaczy, którzy nie zaliczyli egzaminów w wymaganym terminie.

W dniu 5 czerwca 2026 r. sekretariat będzie nieczynny. Odpoczywamy !